Trápia Vás graffiti? Poradíme si s nimi!

Trápia Vás kreácie sprejerov na stenách, kamkoľvek sa pozriete? Nenechajte to len tak. S našou pomocou máte zaručený úspech.

Odstraňovanie grafitti

Našim zákazníkom zaisťujeme komplexné riešenie pri odstraňovaní graffiti, fíx a iných sprejerských výtvorov. Poradíme Vám s preventívnou ochranou Vašich objektov. Našou prednosťou sú vyškolení pracovníci, operatívnosť, profesionalita, nonstop servis a široký výber produktov.

Odstránime a vyčistíme všetky povrchy: fasádystenydveregarážové dverevýťahykarosérie vozidiel. Odstránitme sprejerské „výtvory“ z prírodných i umelých materiálov.. Používame chemické prostriedky, ktoré dokážu povrchy vyčistiť aj s tieňmi a zbytkov v podklade, bez ich narušenia.

Protisprejerské nátery

Ochranné protisprejerské nátery majú aj hydrofobny efekt, minimálna nasiakavosť a nešpiní sa. Nečistoty tak môžeme jednoducho zmyť vodou, graffity, spreje, fixy podľa zvoleného náteru vhodným odstraňovačom. Aplikujeme len kvalitné a preverené nátery od niekoľkých výrobcov, našim zákazníkom tak môžeme ponúknuť niekoľko variant preventívnych opatrení. Nátery nemenia vzhľad fasád a nebránia prúdeniu vodných pár – fasáda je dostatočne prevzdušnená.

Antigrafity nátery sú jediným efektívnym nástrojom, ktorý zabezpečí objekt pred útokmi sprejerov. Jedná sa o neviditeľný, priehľadný film z ktorého sa dajú grafitti opakovane odstraňovať. Nedochádza k porušeniu ochranného náteru, o čom svedčí aj záruka, ktorá sa vzťahuje až na 5 rokov.

Ak Vás naše služby zaujali, neváhajte sa snami skontaktovať, radi Vám pomôžeme.

Verve Facility Services, s.r.o.

Lazaretská 3/A,
811 08 Bratislava

IČO: 48264695
DIČ: 2120127977

Top